30WR3429A KOYO (Grease) Lubrication Speed 9100 r/min 30x34x29mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number 30WR3429A
Size (mm) 30x34x29
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 30
Outer Diameter (mm) 34
Width (mm) 29
Fw 30 mm
Ew 34 mm
B 29 mm