30MKM3716 KOYO Fw 30 mm 30x37x16mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number 30MKM3716
Size (mm) 30x37x16
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 30
Outer Diameter (mm) 37
Width (mm) 16
Fw 30 mm
D 37 mm
C 16 mm
b 13.3 mm