30BTM3726 KOYO 30x37x26mm Basic static load rating (C0) 52 kN Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number 30BTM3726
Size (mm) 30x37x26
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 30
Outer Diameter (mm) 37
Width (mm) 26
Fw 30 mm
D 37 mm
C 26 mm