26WR3124-2 KOYO 26x31x24mm (Oil) Lubrication Speed 18000 r/min Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number 26WR3124-2
Size (mm) 26x31x24
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 26
Outer Diameter (mm) 31
Width (mm) 24
Fw 26 mm
Ew 31 mm
B 24 mm