26NQ3420 KOYO 26x34x20mm Width 20mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number 26NQ3420
Size (mm) 26x34x20
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 26
Outer Diameter (mm) 34
Width (mm) 20
Fw 26 mm
D 34 mm
C 20 mm
r min. 0.3 mm