25NQ3717AD-1 KOYO 25x37x17mm Width 17mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number 25NQ3717AD-1
Size (mm) 25x37x17
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 25
Outer Diameter (mm) 37
Width (mm) 17
Fw 25 mm
D 37 mm
C 17 mm
r min. 1 mm
r5 min. 1.0 mm