24140-2RS ISB K 6 mm 200x340x140mm Spherical roller bearings
image_pdf
Bearing number 24140-2RS
Size (mm) 200x340x140
Brand ISB
Bore Diameter (mm) 200
Outer Diameter (mm) 340
Width (mm) 140
d 200 mm
D 340 mm
B 140 mm
C 140 mm
K 6 mm