241/710RK30 KOYO 710x1150x438mm r min. 9.5 mm Spherical roller bearings
image_pdf
Bearing number 241/710RK30
Size (mm) 710x1150x438
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 710
Outer Diameter (mm) 1150
Width (mm) 438
d 710 mm
D 1150 mm
B 438 mm
C 438 mm
r min. 9.5 mm