24048EMW33 SNR Outer Diameter 360.000mm 240x360x118mm Thrust roller bearings
image_pdf
Bearing number 24048EMW33
Size (mm) 240x360x118
Brand SNR
Bore Diameter (mm) 240.000
Outer Diameter (mm) 360.000
Width (mm) 118.000
d 240.000 mm
D 360.000 mm
H 118.000 mm