LMEKP50L Samick L 192 mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number LMEKP50L
Brand Samick
Bore Diameter (mm) 50
Outer Diameter (mm) 75
d 50 mm
D 75 mm
d1 9 mm
d2 14 mm
h 8.6 mm
D1 112 mm
H 13 mm
K 88 mm
L 192 mm
PCD 94 mm