22DC23140/150 KOYO Width 150mm 110x225x150mm Cylindrical roller bearings
image_pdf
Bearing number 22DC23140/150
Size (mm) 110x225x150
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 110
Outer Diameter (mm) 225
Width (mm) 150
d 110 mm
Fw 138 mm
D 225 mm
B 150 mm
C 140 mm
r min. 2.5 mm
r1 min. 7 mm