22BTM3018 KOYO 22x30x18mm Basic static load rating (C0) 24.5 kN Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number 22BTM3018
Size (mm) 22x30x18
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 22
Outer Diameter (mm) 30
Width (mm) 18
Fw 22 mm
D 30 mm
C 18 mm