22209L11CAM NSK 45x85x23mm Width 23mm Spherical roller bearings
image_pdf
Bearing number 22209L11CAM
Size (mm) 45x85x23
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 45
Outer Diameter (mm) 85
Width (mm) 23
d 45 mm
D 85 mm
B 23 mm
C 23 mm
r min. 1.1 mm