20BM2612 KOYO 20x26x12mm Weight 0.015 Kg Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number 20BM2612
Size (mm) 20x26x12
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 20
Outer Diameter (mm) 26
Width (mm) 12
Fw 20 mm
D 26 mm
C 12 mm