1905317-2RS NBK D 31 mm 19.05x31x7mm Deep groove ball bearings
image_pdf
Bearing number 1905317-2RS
Size (mm) 19.05x31x7
Brand NBK
Bore Diameter (mm) 19.05
Outer Diameter (mm) 31
Width (mm) 7
d 19.05 mm
D 31 mm
B 7 mm