24140EMW33 SNR Outer Diameter 340.000mm 200x340x140mm Thrust roller bearings
image_pdf
Bearing number 24140EMW33
Size (mm) 200x340x140
Brand SNR
Bore Diameter (mm) 200.000
Outer Diameter (mm) 340.000
Width (mm) 140.000
d 200.000 mm
D 340.000 mm
H 140.000 mm
SKF VKBA 3501 wheel bearings With over 10170 full-service stores, our SKF VKBA 3501 wheel bearings inventory is 29 mm B extensive and our parts are priced right. within 24 hours. This helps you maximize your productivity by saving time and your hard-earned dollars. 55 mm d d 55 mm D 120 mm B 29 mm E 106.5 mm F