14R1818P KOYO Fw 14 mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number 14R1818P
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 14
Outer Diameter (mm) 18
Fw 14 mm
Ew 18 mm
Bc 17.5 mm
Lw 11.8 mm