140XRGV20 NACHI 140x200x25mm Weight 2.86 Kg Thrust roller bearings
image_pdf
Bearing number 140XRGV20
Size (mm) 140x200x25
Brand NACHI
Bore Diameter (mm) 140
Outer Diameter (mm) 200
Width (mm) 25
d 140 mm
D 200 mm
T 25 mm
B 25 mm
r 1.5 mm