13BTM2012J KOYO (Grease) Lubrication Speed 12000 r/min 13x20x12mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number 13BTM2012J
Size (mm) 13x20x12
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 13
Outer Diameter (mm) 20
Width (mm) 12
Fw 13 mm
D 20 mm
C 12 mm