130TMP12 NSK 130x190x45mm KBRG 4614 Thrust roller bearings
image_pdf
Bearing number 130TMP12
Size (mm) 130x190x45
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 130
Outer Diameter (mm) 190
Width (mm) 45
d 130 mm
D 190 mm
hidYobi 130TMP12
LangID 1
D_ 190
C 300
B_ 45
hidTable ecat_NSCRT
Oil rpm 1600
mass 4.5
d1 187
GRS rpm 530
ra 1.5
D_a 142
C0 1090
D_1 133
Prod_Type3 TB_TCRB_A
da 177
DA_ 19
Z_ 17
Dw 19
yobi 130TMP12
RAC 70
t 13
r 1.5
T_ 45
KBRG 4614
calcUrl /BearingGuide/html/calculation.jsp
SKF 81110 TN thrust roller bearings SKF 81110 TN thrust roller bearings Warehouse offers car 114.3×177.8×100.013 Size (mm) parts and car accessories. We sell discount online as well as cheap machinery parts. Size (mm) 114.3×177.8×100.013 Bore Diameter (mm) 114,3 Outer Diameter (mm) 177,8 Width (mm) 100,013 d 114,3 mm D 177,8 mm B 100,013 mm C 85,725 mm d1 130,6 mm