ZKLDF120 ISB 120x210x40mm hi 11 mm Thrust ball bearings
image_pdf
Bearing number ZKLDF120
Size (mm) 120x210x40
Brand ISB
Bore Diameter (mm) 120
Outer Diameter (mm) 210
Width (mm) 40
d 120 mm
D 210 mm
H 40 mm
C 26 mm
D1 184 mm
D2 181 mm
D3 159 mm
H1 40 mm
H2 195 mm
L 6.2 mm
W 3 mm
Di 120 mm
De 210 mm
Fe 21 mm
Ne 7 mm
Fi 22 mm
Ni 7 mm
he 135 mm
hi 11 mm