ZK.22.1000.100-1SPPN ISB Ne 36 mm 830x1000x82mm Thrust ball bearings
image_pdf
Bearing number ZK.22.1000.100-1SPPN
Size (mm) 830x1000x82
Brand ISB
Bore Diameter (mm) 830
Outer Diameter (mm) 1000
Width (mm) 82
d 830 mm
D 1000 mm
H 82 mm
U 934 mm
e 6 mm
Z 140 mm
a 884 mm
Di 830 mm
Dp 840 mm
De 1000 mm
Fe 970 mm
Ne 36 mm