ZK.22.0880.100-1SPPN ISB Z 120 mm 708x880x82mm Thrust ball bearings
image_pdf
Bearing number ZK.22.0880.100-1SPPN
Size (mm) 708x880x82
Brand ISB
Bore Diameter (mm) 708
Outer Diameter (mm) 880
Width (mm) 82
d 708 mm
D 880 mm
H 82 mm
U 814 mm
e 6 mm
Z 120 mm
a 764 mm
Di 708 mm
Dp 720 mm
De 880 mm
Fe 850 mm
Ne 36 mm