ZK.22.0700.100-1SN ISB Di 530 mm 530x700x82mm Thrust ball bearings
image_pdf
Bearing number ZK.22.0700.100-1SN
Size (mm) 530x700x82
Brand ISB
Bore Diameter (mm) 530
Outer Diameter (mm) 700
Width (mm) 82
d 530 mm
D 700 mm
H 82 mm
U 634 mm
e 5 mm
Z 108 mm
a 584 mm
Di 530 mm
Dp 540 mm
De 700 mm
Fe 670 mm
Ne 24 mm