ZBL.30.1055.200-1SPTN ISB d 912 mm 912x1200x90mm Thrust ball bearings
image_pdf
Bearing number ZBL.30.1055.200-1SPTN
Size (mm) 912x1200x90
Brand ISB
Bore Diameter (mm) 912
Outer Diameter (mm) 1200
Width (mm) 90
d 912 mm
D 1200 mm
H 90 mm
U 1117 mm
de 1053.5 mm
Z 93 mm
m 10 mm
di 1056.5 mm
Di 912 mm
Dp 930 mm
De 1200 mm
Fe 1160 mm
Ne 30 mm
Fi 994 mm
Ni 30 mm
NKE 32008-X tapered roller bearings Online 30.5 mm A1 shopping NKE 32008-X tapered roller bearings from a 44.5 mm A great selection at Store. … Accessories. A 44.5 mm A1 30.5 mm B 25.4 mm B1 38.9 mm d 35 mm d1 51.1 mm G M6x1 H 46.2 mm H1 16 mm H2 91.5 mm J 129 mm L 166