ZB1.25.1355.201-2SPTN ISB 1210x1455x80mm de 1354 mm Thrust ball bearings
image_pdf
Bearing number ZB1.25.1355.201-2SPTN
Size (mm) 1210x1455x80
Brand ISB
Bore Diameter (mm) 1210
Outer Diameter (mm) 1455
Width (mm) 80
d 1210 mm
D 1455 mm
H 80 mm
de 1354 mm
Z 123 mm
m 10 mm
Di 1210 mm
Dp 1230 mm
De 1455 mm
Fe 1415 mm
Ne 42 mm
Fi 1294 mm
Ni 42 mm
Dce 1453 mm
dci 1355 mm