ZB1.25.1055.201-2SPTN ISB D 1155 mm 910x1155x80mm Thrust ball bearings
image_pdf
Bearing number ZB1.25.1055.201-2SPTN
Size (mm) 910x1155x80
Brand ISB
Bore Diameter (mm) 910
Outer Diameter (mm) 1155
Width (mm) 80
d 910 mm
D 1155 mm
H 80 mm
de 1054 mm
Z 93 mm
m 10 mm
Di 910 mm
Dp 930 mm
De 1155 mm
Fe 1115 mm
Ne 30 mm
Fi 994 mm
Ni 30 mm
Dce 1153 mm
dci 1055 mm