ZB1.25.0555.201-2SPTN ISB 416x655x80mm H 80 mm Thrust ball bearings
image_pdf
Bearing number ZB1.25.0555.201-2SPTN
Size (mm) 416x655x80
Brand ISB
Bore Diameter (mm) 416
Outer Diameter (mm) 655
Width (mm) 80
d 416 mm
D 655 mm
H 80 mm
de 554 mm
Z 54 mm
m 8 mm
Di 416 mm
Dp 432 mm
De 655 mm
Fe 615 mm
Ne 20 mm
Fi 494 mm
Ni 20 mm
Dce 653 mm
dci 555 mm