ZARF90210-L-TV INA Static load rating axial (C0) 36.555 kN 90x210x32mm Complex bearings
image_pdf
Bearing number ZARF90210-L-TV
Size (mm) 90x210x32
Brand INA
Bore Diameter (mm) 90
Outer Diameter (mm) 210
Width (mm) 32
d 90 mm
D 210 mm
C 32 mm
H3 94.5 mm
d1 8 mm
r min. 0.3 mm
r1 min. 1 mm
B 22.5 mm
B1 47.5 mm
B2 16 mm
C1 17.5 mm
D1 160 mm
D2 130 mm
D3 158 mm
H2 135 mm
J 180 mm
da min. 125 mm
Da max. 161 mm