ZARF75185-TV INA 75x185x27mm C1 15 mm Complex bearings
image_pdf
Bearing number ZARF75185-TV
Size (mm) 75x185x27
Brand INA
Bore Diameter (mm) 75
Outer Diameter (mm) 185
Width (mm) 27
d 75 mm
D 185 mm
C 27 mm
H 100 mm
d1 6 mm
r min. 0.3 mm
r1 min. 1 mm
B 21 mm
C1 15 mm
D1 135 mm
H1 62 mm
J 155 mm
da min. 113 mm
Da max. 136 mm