ZARF70160-TV INA D1 115 mm 70x160x22.5mm Complex bearings
image_pdf
Bearing number ZARF70160-TV
Size (mm) 70x160x22.5
Brand INA
Bore Diameter (mm) 70
Outer Diameter (mm) 160
Width (mm) 22.5
d 70 mm
D 160 mm
C 22.5 mm
H 82 mm
d1 6 mm
r min. 0.3 mm
r1 min. 0.6 mm
B 17.5 mm
C1 12.5 mm
D1 115 mm
H1 51 mm
J 133 mm
da min. 100 mm
Da max. 116 mm