ZA-45BWD03CA101** NSK r2 min. 2.6 mm 45x84x41mm Tapered roller bearings
image_pdf
Bearing number ZA-45BWD03CA101**
Size (mm) 45x84x41
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 45
Outer Diameter (mm) 84
Width (mm) 41
d 45 mm
D 84 mm
B 41 mm
C 39 mm
b 20.5 mm
r1 min. 2.6 mm
r2 min. 2.6 mm