ZA-43BWD14A1CA69** NSK 43x79x41mm r2 min. 3 mm Tapered roller bearings
image_pdf
Bearing number ZA-43BWD14A1CA69**
Size (mm) 43x79x41
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 43
Outer Diameter (mm) 79
Width (mm) 41
d 43 mm
D 79 mm
B 41 mm
C 38 mm
b 20.5 mm
r1 min. 4 mm
r2 min. 3 mm
Weight 0.76 Kg
ABS +
FAG 713690380 wheel bearings FAG 713690380 wheel bearings 200 Bore Diameter (mm) SEARCH – Whether 200x420x138 Size (mm) it’s agriculture or construction equipment your working on, Has the you need. 420 Outer Diameter (mm) Size (mm) 200x420x138 Bore Diameter (mm) 200 Outer Diameter (mm) 420 Width (mm) 138 d 200 mm d1 180 mm D 420 mm B 138