WBK25DF-31 NSK L 66 mm Thrust ball bearings
image_pdf
Bearing number WBK25DF-31
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 25
Outer Diameter (mm) 90
d 25 mm
D 85 mm
D1 130 mm
D2 90 mm
Y 17.5 mm
Q 12 mm
V 70 mm
X 11 mm
L4 89 mm
L5 26 mm
L2 18 mm
L3 20 mm
I 4 mm
Z 11 mm
A 100 mm
D1 57 mm
D3 45 mm
L 66 mm
L1 33 mm
W 110 mm