USFD207M100 SNR Thread (G) R1/8" Bearing units
image_pdf
Bearing number USFD207M100
Brand SNR
Bore Diameter (mm) 35
d 35 mm
e 12.4 mm
s 8.5 mm
A 22 mm
B1 32 mm
D1 48 mm
H 126 mm
J 100 mm
L 94 mm
Thread (G) R1/8"
A2 35.9 mm