Toyana CRF-32320 A wheel bearings
image_pdf
Online shopping 200.000 mm d Toyana CRF-32320 A wheel bearings 48.00 mm B from a great selection at Store. … Accessories.
d 200.000 mm
D 320.0000 mm
B 48.00 mm
Fillet Radius ra 2.50 mm
Fillet Radius rb 1.00 mm