Toyana 22252MW33 spherical roller bearings
image_pdf
Inventory 0.0
Manufacturer Name SCHAEFFLER GROUP
Minimum Buy Quantity N/A
Weight 0
Product Group M06288
    IKO BHA 1312 Z needle roller bearings High Quality IKO BHA 1312 Z needle roller bearings. 730.25×1035.05×755.65 Size (mm) Competitive Pricing. Accept Small Order. Easy and Fast Shipping. Size (mm) 730.25×1035.05×755.65 Bore Diameter (mm) 730,25 Outer Diameter (mm) 1035,05 Width (mm) 755,65 d 730,25 mm D 1035,05 mm B 755,65 mm C 755,65 mm r min. 6,4 mm r1 min. 3,3 mm