Timken SMN102KB deep groove ball bearings
image_pdf
Welcome to the Timken SMN102KB deep groove ball bearings online 60/32 ZZ Bearing No. seller. 32 d
Bearing No. 60/32 ZZ
d 32
D 58
B 13
r(min) 1
Cr 18.8
C0r 9.15
Cu 0.600
f0 14.5
Grease lub. 12000
da(min) 37
da(max) 38
Da(max) 53
ra(max) 1
(Refer.)Mass(Open type)(kg) 0.127
AST ASTEPBF 0304-03 plain bearings Browse 90 mm d AST ASTEPBF 0304-03 plain bearings Categories in the Manufacturers 220 mm D Online Free. including . D 220 mm d 90 mm H max. 65 mm B 96 mm C 94 mm d1 ≈ 120 mm D1 ≈ 150 mm b 10.2 mm r min. 2.3 mm K 6 Basic dynamic