Timken K34X38X11 needle roller bearings
image_pdf
Size (mm) 36x72x34
Bore Diameter (mm) 36
Outer Diameter (mm) 72
Width (mm) 34
d 36 mm
D 72 mm
B 34 mm
C 34 mm
rx 3 mm
ry 3 mm