Timken EE127095/127135 tapered roller bearings
image_pdf
Bore Diameter (mm) 130
Width (mm) 135
d 130 mm
A 140 mm
B 135 mm
H 180 mm
H1 80 mm
H2 354 mm
J 480 mm
L 600 mm
N 40 mm
N1 55 mm
S 54 mm