Timken 78255D/78551+Y3S-78551 tapered roller bearings
image_pdf
Size (mm) 82.55×115.888×20.638
Bore Diameter (mm) 82,55
Outer Diameter (mm) 115,888
Width (mm) 20,638
d 82,55 mm
D 115,888 mm
T 20,638 mm
B 21,433 mm
C 16,67 mm
a 1,3 mm
    NKE 81224-TVPB thrust roller bearings What is the best 95x125x36 Size (mm) place to buy NKE 81224-TVPB thrust roller bearings online? 95 Bore Diameter (mm) Manufacturing Service . Size (mm) 95x125x36 Bore Diameter (mm) 95 Outer Diameter (mm) 125 Width (mm) 36 d 95 mm F 105 mm D 125 mm B 36 mm C 36 mm r min. 1