THR4850129 KOYO D1 496.888 mm 241.300×496.888x129mm Thrust roller bearings
image_pdf
Bearing number THR4850129
Size (mm) 241.300×496.888×129
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 241.300
Outer Diameter (mm) 496.888
Width (mm) 129
d 241.300 mm
D 496.888 mm
T 129 mm
d1 241.300 mm
D1 496.888 mm