SNR N220EG15 cylindrical roller bearings
image_pdf
Inventory 0.0
Manufacturer Name NTN
Minimum Buy Quantity N/A
Weight 0
EAN 4547359213300
Product Group M06110
SKF GEM 35 ES-2LS plain bearings SKF GEM 35 ES-2LS plain bearings Warehouse offers car parts and car accessories. We sell discount online as 40x90x23 Size (mm) well as cheap machinery 90 Outer Diameter (mm) parts. Size (mm) 40x90x23 Bore Diameter (mm) 40 Outer Diameter (mm) 90 Width (mm) 23 d 40 mm D 90 mm B 23 mm
LS GX70T plain bearings LS GX70T plain bearings Industries 19 Bore Diameter (mm) and Applications ? We 19x27x20 Size (mm) sell discount online as well as cheap machinery parts. Size (mm) 19x27x20 Bore Diameter (mm) 19 Outer Diameter (mm) 27 Width (mm) 20 Fw 19 mm D 27 mm C 20 mm Weight 0,032 Kg Basic dynamic load rating
IKO NAF 61710 needle roller bearings IKO NAF 61710 needle roller bearings 6202-zz/c3-koyo SKU: Product Brochures , 0.02 KGS Weight: Manufacturing Service . Get Your Free. SKU: 6202-zz/c3-koyo Availability: In Stock Weight: 0.02 KGS d 15mm D 35mm B 11mm Dynamic Load Rating (kN): 7.65 Static Load Rating (kN): 3.75 Fatigue Load Rating (kN): — Reference Speed Rating (r/min): — Limiting