SNR CUC206-19 deep groove ball bearings
image_pdf
offers a SNR CUC206-19 deep groove ball bearings 60 mm d selection of Genuine 60 Bore Diameter (mm) at Wholesale Prices. We are a SNR CUC206-19 deep groove ball bearings Certified Parts Retailer
Bore Diameter (mm) 60
d 60 mm
L5 194 mm
L2 19 mm
L3 102 mm
A 64 mm
A1 22 mm
B 65.1 mm
H 146 mm
H1 130 mm
H2 102 mm
L 194 mm
L1 119 mm
N 35 mm
N1 32 mm
S 25.4 mm
A2 42 mm
N2 64 mm