SNR 6206F294B deep groove ball bearings
image_pdf
Size (mm) 360x620x243
Bore Diameter (mm) 360
Outer Diameter (mm) 620
Width (mm) 243
d 360 mm
D 620 mm
B 243 mm
C 243 mm
K 9 mm