SLX380X520X190 NTN 380x520x190mm B 190.000 mm Cylindrical roller bearings
image_pdf
Bearing number SLX380X520X190
Size (mm) 380x520x190
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 380.000
Outer Diameter (mm) 520.000
Width (mm) 190.000
d 380.000 mm
D 520.000 mm
B 190.000 mm
C 190.000 mm
ISO 293/500 M thrust roller bearings Shop ISO 293/500 M thrust roller bearings 6.0700 in D huge online discount inventory. and Import machinery parts your car needs Closed End Cap end cap type: with Free Shipping and Free Extended Warranty. D 6.0700 in material: Steel end cap type: Closed End Cap compatible bearing number: 22213 manufacturer catalog: Click here series: CS
Fersa F15108 tapered roller bearings High Quality 35x80x21 Size (mm) Fersa F15108 tapered roller bearings. Competitive 35 Bore Diameter (mm) Pricing. Accept Small Order. 80 Outer Diameter (mm) Easy and Fast Shipping. Size (mm) 35x80x21 Bore Diameter (mm) 35 Outer Diameter (mm) 80 Width (mm) 21 d 35 mm D 80 mm B 21 mm C 21 mm Angle (α)