SLX30X85X40 NTN 30x85x40mm d 30.000 mm Cylindrical roller bearings
image_pdf
Bearing number SLX30X85X40
Size (mm) 30x85x40
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 30.000
Outer Diameter (mm) 85.000
Width (mm) 40.000
d 30.000 mm
D 85.000 mm
B 40.000 mm
C 40.000 mm