SLX30X80X51 NTN D 80.000 mm 30x80x51mm Cylindrical roller bearings
image_pdf
Bearing number SLX30X80X51
Size (mm) 30x80x51
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 30.000
Outer Diameter (mm) 80.000
Width (mm) 51.000
d 30.000 mm
D 80.000 mm
B 51.000 mm
C 51.000 mm