SLX170X280X95 NTN 170x280x95mm C 95.000 mm Cylindrical roller bearings
image_pdf
Bearing number SLX170X280X95
Size (mm) 170x280x95
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 170.000
Outer Diameter (mm) 280.000
Width (mm) 95.000
d 170.000 mm
D 280.000 mm
B 95.000 mm
C 95.000 mm
INA 712178700 tapered roller bearings INA 712178700 tapered roller bearings with 19.05 Bore Diameter (mm) easy-to-use parts graphics, giving you the ability to check parts availability, pricing, 31 Width (mm) examine remanufactured options. Bore Diameter (mm) 19.05 Width (mm) 31 d 19.05 mm Da 55 mm A1 2 mm B 31 mm G 8 mm H 91 mm H1 –