SLX140X210X80 NTN 140x210x80mm C 80.000 mm Cylindrical roller bearings
image_pdf
Bearing number SLX140X210X80
Size (mm) 140x210x80
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 140.000
Outer Diameter (mm) 210.000
Width (mm) 80.000
d 140.000 mm
D 210.000 mm
B 80.000 mm
C 80.000 mm